baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Wykład o prawach zwierząt. Kamil Poźniak w Kaliszu

W piątek o godzinie 17:00 w Centrum Organizacji Pozarządowych przy ulicy Babina 1 będzie można wysłuchać wykładu dot. praw zwierząt i polityki względem zwierząt przeprowadzonego przez Kamila Poźniaka, aktywistę społecznego z Gdańska zajmującego się tematem zwierząt oraz regulacji prawnych ich dotyczących.

Organizatorem spotkania jest KoLiber Kalisz. Sam prelegent jest Prezesem KoLibra Trójmiasto, jednak na codzień zajmuje się kwestiami polityki względem zwierząt, regulacji prawnych ich dotyczących, kwestii ekonomicznych w ujęciu polityki zwierzęcej, a także szeroko pojętym i prawami zwierząt. Organizatorzy zapraszają wszystkich, dla których temat zwierząt jest istotny.

– Polityka zwierzęca jest często pomijana w dyskusji publicznej, zaś jeśli się pojawia, to często poruszana jedynie przez osoby o mocno zerojedynkowym spojrzeniu na sprawę. Chcemy zburzyć tę rzeczywistość i mamy nadzieję, że nasze wydarzenie będzie istotne pod względem szerszego poruszania kwestii polityki zwierzęcej ze strony wszystkich osób zaangażowanych społecznie i politycznie – twierdzi Norbert Kustusz, Prezes KoLibra Kalisz.

Wykład ma być podparty także prezentacją multimedialną. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Źródło: KoLiber Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze