Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Wymiana zabawek!

Fundacja SIMBIOSIS wraz ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Edukacyjno-Artystycznych „TeKa” organizuje 13.07.2023 w godz. 16.00-18.00 w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu, ul. Rzemieślnicza 6, akcję społeczno-charytatywną  #SpokójMamy – Wymiana Zabawek i Warsztaty Rękodzieła „Słoiczki Wdzięczności”.

Organizatorzy o akcji:
Wielka i radosna wymiana zabawek to świetne rozwiązanie problemu, jakim są porozrzucane zabawki Waszych dzieci. Fundacja SIMBIOSIS lubi czynić dobro i w duchu idei #ZEROWASTE serdecznie zaprasza na WIELKĄ WYMIANĘ ZABAWEK. Zapewniamy w ten sposób #SpokójMamy z pałętającymi się zabawkami pod nogami i dajemy im drugie życie.

Zabawki, które nie zostały wybrane przez dzieci podczas wydarzenia, zbieramy i przekazujemy do lokalnych instytucji np. domów dziecka, hospicjów i innych jednostek, gdzie jest taka potrzeba.

Podczas wydarzenia organizujemy również warsztaty rękodzieła. Ideą warsztatów rękodzieła #zerowaste, czyli tworzenia „Słoiczków Wdzięczności”, jest odczuwanie wdzięczności wobec siebie i dla siebie.
Buduje to poczucie własnej wartości i pozwala zobaczyć, ile dobrych rzeczy robimy w naszym codziennym życiu.

Źródło: Organizatorzy

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze