Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Wymień się zabawką

W dniach 5 i 6 marca odbędzie się w Kaliszu Wymiana Zabawek. To już druga edycja tego wydarzenia, które cieszy się sporym zainteresowaniem.

Wymiana zabawek odbędzie się 5 marca w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Kaliszu przy ul. Rzemieślniczej 6 a 6 marca w Cafe Calisia przy ulicy Alei Wolności 6.

Zasady są proste posiadacze porozrzucanych po domu zabawek, które zalegają na strychu bądź piwnicy mogą je przynieść na miejsce wymiany. Rzeczy mogą być używane, ale powinny być czyste i nadające się do dalszego użytkowania. W zamian za to do domu można będzie zabrać coś, co wpadnie dzieciom w oko.

Niewykorzystane zabawki zostaną przekazane do dyspozycji szpitala w Kaliszu. Dzieci na oddziałach pediatrycznych będą mogły cieszyć się nimi w trudnym czasie choroby. Część zabawek trafi również do Namibii, do tamtejszych dzieci. Latarnik Kaliski jest patronem medialnym akcji.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze