Wyniki konkursu “Wiosna bez płomieni”

1 czerwca w siedzibie Nadleśnictwa Kalisz odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Wiosna bez płomieni". Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży szkolnej z terenu Nadleśnictwa Kalisz i Powiatu Kaliskiego, a jego celem zwrócenie uwagi na szkodliwość wiosennego wypalania traw.

Wyniki konkursu w poszczególnych kategoria wiekowych:

Nagrodzone prace

Szkoła Ponadpodstawowa

  1. Julia Matuszczak III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
  2. Julia Sulikowska III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu; Magdalena Tatarowicz I LO im.  Adama Asnyka w Kaliszu
  3. Julia Łuczak II LO im. Tadeusza Kościuszki w Kaliszu

Wyróżnienie:

Sandra Jakubczak

Szymon Janas Zespół Szkół Techniczno-Elektronicznych

Szkoła Podstawowa klasy 7-8

  1. Julia Dziedzic Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Opatówku
  2. Julia Czajkowska Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego  w Opatówku
  3. Oliwia Karolczak Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie

Wyróżnienie:

Amelia Janiszewska Szkoła Podstawowa nr. 17 w Kaliszu

Wiktoria Napadłek Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Opatówku

Adrianna Mendera Szkoła Podstawowa nr 17 w Kaliszu

Amelia Frakowska Szkoła Podstawowa im. Janusza Kosucińskiego w Opatówku

Katarzyna Łukacka Zespół Szkół w Szczytnikach

Szkoła Podstawowa klasy 4-6

  1. Alan Szczygieł Szkoła Podstawowa nr 17 w Kaliszu
  2. Marcelina Dąbrowska Szkoła Podstawowa w Opatówku
  3. Kacper  Kaźmierczak Szkoła Podstawowa w Rajsku

Wyróżnienie:

Oliwia Żurawska Szkoła Podstawowa w Szczytnikach

Gabriela Okuniewska Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Opatówku

Jakub Pawlik Szkoła Podstawowa nr 14 w Kaliszu

Justyna Ciesielska Szkoła Podstawowa im. W. Broniewskiego w Tłokini Wielkiej

Fabian Kaźmierczak Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola w Stawiszynie

Wirginia Hajdziony Szkoła Podstawowa nr 3 w Kaliszu

Maja Nycek Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Opatówku

Szkoła Podstawowa klasy 1-3

  1. Julia Backa Szkoła Podstawowa nr 9 w Kaliszu
  2. Krzysiu Dębicki Szkoła Podstawowa nr 16 w Kaliszu

Natalia Janaszczyk Szkoła Podstawowa nr 16 w Kaliszu

  1. Filip Całka Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków w Woli Droszewskiej

Alicja Polińska

Wyróżnanie: Mateusz Wiąz Szkoła Podstawowa w Ciepielewie

Piotr Muchlewicz

Igor Świerczyński Szkoła Podstawowa  Opatówku

Tobiasz Kwiecień Szkoła Podstawowa w Ciepielewie

Mateusz Gała Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Korzeniu

Agata Liptow Szkoła Podstawowa nr 16 w Kaliszu


Źródło: Nadleśnictwo Kalisz

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter