Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Wyróżnienia dla uczniów SP 16 oraz SP 4

Uczniowie dwóch kaliskich szkół podstawowych nr 16 oraz 4 otrzymali wyróżnienia w konkursie związanym z zeszłoroczną kampanią "Zachowaj Trzeźwy Umysł". Hasłem kampanii było "Dorastamy asertywnie".

Zachowaj Trzeźwy Umysł do ogólnopolska kampania profilaktyczno-edukacyjna pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej oraz Ministra Sportu. Skierowana jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych oraz ich rodziców i opiekunów. Celem kampanii jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży prozdrowotnych zachowań oraz wzmacniania zasobów i umiejętności, pozwalających minimalizować ryzyko sięgnięcia po substancje psychoaktywne.

Wyróżnienia w konkursach, wpisujących się w kampanię, zdobyli Oliwier Ignaszak, Bartłomiej Pryliński, Michalina Wiśniewska i Mila Sobkowiak ze Szkoły Podstawowej nr 16 oraz Sebastian Chmielarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 4. W nagrodę otrzymali oni nagrody książkowe. Miasto Kalisz, w podziękowaniu za udział kaliskich szkół w kampanii, zostało uhonorowane złotym certyfikatem XX edycji projektu Zachowaj Trzeźwy Umysł.


Źródło: UM Kalisz; Fot.: SP16

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter