Wyróżnienie dla Związku Komunalnego Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina”

Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina” został uhonorowany wyróżnieniem podczas XXI finału Konkursu o Puchar Recyklingu odbywającego się w Poznaniu. Kapituła Konkursu Aktywni w Wielkopolsce doceniła zaangażowanie w zakresie prowadzonej gospodarki odpadami komunalnymi, a w szczególności realizowanej na rzecz dzieci i młodzieży edukacji ekologicznej.

Konkurs o Puchar Recyklingu jest organizowany od 1999 roku i to jedyne w Polsce przedsięwzięcie, które w sposób kompleksowy ocenia selektywną zbiórkę odpadów i działania edukacyjne w tym zakresie. Celem Konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie tych podmiotów, które realizują najbardziej efektywne systemy selektywnej zbiórki odpadów u źródła, a także prowadzą ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną. Konkurs jest skierowany zarówno dla gmin jak i przedsiębiorstw, które zajmują się zbiórką i zagospodarowaniem odpadów. Jak mówią przedstawiciele wspomnianego związku:Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliśmy się w tak zaszczytnym gronie laureatów Konkursu oraz, że nasza praca i wieloletnie działania w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi i ochrony środowiska zostały dostrzeżone i pozytywnie ocenione.”

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter