baner_FBAnt
Baner AWS
baner_apka_2

Nowa kręgielnia i restauracja w Kaliszu. Piąte urodziny „Jump Planet”!

To właśnie w Jump Planet Kalisz można nauczyć się latać bez względu na wiek! Tuż po spełnieniu dziecięcych marzeń możecie uraczyć Wasze podniebienia nieziemskimi smakami prosto z nowej restauracji. Dla tych, którzy wolą jednak bardziej przyziemną rozrywkę, polecamy kręgle. Jump Planet poszerzył dla mieszkańców Kalisza swoją ofertę. Okazją do wypróbowania nowych atrakcji będą 5. urodziny marki Jump Planet, które już w następną środę 22 marca 2023 przy Al. Wojska Polskiego 9!

Spis treści:

  1. Jakie atrakcje czekają nas podczas 5. urodzin Jump Planet?
  2. Kręgielnia i Premium Pizza House to nowe propozycje w Parku Trampolin
  3. Czym wyróżnia się Jump Planet Kalisz na tle innych parków?
  4. Kolejne atrakcje w Jump Planet Kalisz?

1. Jakie atrakcje czekają nas podczas 5. urodzin Jump Planet?

Świętowanie 5. urodzin Jump Planet Kalisz rozpocznie się 22 marca od samego rana! W tym szczególnym dniu kaliszanie będą mogli wyskakać się za jedyne 5 zł! Organizatorzy wydarzenia przygotowali wiele atrakcji, które sprawią, że ten dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. O godzinie 16:00 na torcie zapłoną świeczki i wybrzmi muzyka DJ-a. Jednak nie będzie to jedyny kulinarny akcent tego dnia.

W ostatnim czasie, przemierzając park trampolin, mogliście wyczuć intrygujące zapachy. Wszystko to za sprawą szefa kuchni Macieja Kaczmarka, który przygotowywał swoje popisowe dania właśnie na 5. urodziny Jump Planet. Mamy dla was dobrą wiadomość! Jeżeli urodzinowe menu Wam zasmakuje, to będziecie mieli okazję próbować go częściej. We wspomnianym obiekcie powstała autorska restauracja Premium Pizza House.

To jednak nie jedyna niespodzianka urodzinowa. Dzień ten będzie wypełniony wieloma atrakcjami, takimi jak malowanie twarzy, gry i zabawy przygotowane przez trenerów. Dodatkowo istnieje możliwość wygrania karnetów na siłownię oraz do parku trampolin. Kolejnym punktem wydarzenia będzie otwarcie sześciotorowej kręgielni. 22 marca na Facebooku Jump Planet Kalisz pojawi się konkurs, w którym będzie można wygrać półgodzinne wejściówki na kręgielnię! Organizatorzy urodzin chcą udostępnić tory jak największej liczbie kaliszan, więc każda rozgrywka będzie trwała 30 minut. Plany brzmią obiecująco, jednak urodziny nie mogą odbyć się bez gości. Pracownicy Jump Planet Kalisz już czekają, by świętować tę wyjątkową chwilę właśnie z Wami!

Chcemy, żeby wszyscy przychodzili do nas z uśmiechem i również z nim wychodzili.

– mówi Latarnikowi Kaliskiemu właściciel marki Jump Planet, Bartosz Śledziński.

2. Kręgielnia i Premium Pizza House to nowe propozycje w Parku Trampolin

To właśnie te dwie opcje klienci Jump Planet Kalisz najczęściej wskazywali w ankiecie dotyczącej zagospodarowania pozostałej przestrzeni parku. Oprócz napędzenia zdrowego ducha rywalizacji, kręgielnia uzupełnieni ofertę urodzinową dla dzieci oraz dorosłych. Powstaną pakiety, w których jubilat będzie mógł świętować przykładowo pierwszą część swoich urodzin na trampolinach, a drugą grając w kręgle.

Z pewnością po aktywnym spędzeniu czasu niejeden gość będzie miał ochotę coś zjeść. O podniebienia sportowców (i nie tylko) zadba wcześniej wspominany kucharz Maciej Kaczmarek. Swoim poziomem gotowania oraz autorskim menu zaskoczy niejednego smakosza. W Premium Pizza House nie znajdziemy wyłącznie tytułowej pizzy. Zdaniem właściciela marki Jump Planet, Bartosza Śledzińskiego, aspektem, który wyróżni restaurację, będzie bogata oferta śniadaniowa, której nie znajdziemy w żadnym innym kaliskim lokalu. Będzie można z niej skorzystać w godzinach 8:00-12:00. Następnie do godziny 22:00 serwowane będą autorskie dania obiadowe. Restauracja ma być atrakcyjna dla każdego! Posiłki będą dostosowane dla osób ćwiczących na siłowni, rodzin z dziećmi oraz osób na diecie np. wegetariańskiej. Ponadto będzie ona oferowała również dowóz. Dodatkowo obiekt poszerzy ofertę warsztatów dostępnych w parku trampolin. Grupy zorganizowane oraz jubilaci wraz z gośćmi będą mogli przygotować swoją własną pizzę, czy też makaron.

Niewątpliwym atutem Jump Planet Kalisz jest jego oferta. Dzieci czasem marudzą przy stole. W naszym obiekcie będzie można tego uniknąć. W momencie oczekiwania na posiłek będą one mogły pobawić się na placu zabaw, czy też wykonywać akrobacje na trampolinach.

– komentuje Bartosz Śledziński.

3. Czym wyróżnia się Jump Planet Kalisz na tle innych parków?

Po urodzinowym otwarciu nowych usług, Jump Planet Kalisz stanie się pierwszym obiektem w Europie, który będzie posiadał restaurację, kręgielnię, trampoliny, salę zabaw oraz siłownię. Kompleks przy Al. Wojska Polskiego jest odpowiedzią na zaspokojenie potrzeb klientów, których przybywa do parku trampolin między 400 a 2000 dziennie! Do tej pory istnieje niewiele parków, w których oferta będzie dostosowana zarówno dla dzieci, które dopiero raczkują, młodzieży, jak i dorosłych czy też seniorów.

Rodzice często odmawiają sobie pójścia na siłownię ze względu na to, że nie mają z kim zostawić dziecka. U nas czegoś takiego nie ma! Dzieci spędzają czas aktywnie, wykonując akrobacje na trampolinach z trenerami, kiedy w tym czasie dorośli trenują na siłowni.

– zaznacza właściciel marki Jump Planet.

Przy Alei Wojska Polskiego 9 znajdziemy również największy w okolicy Małpi Gaj. Wspomniany kilkupoziomowy plac zabaw zapewnia atrakcje dla dzieci od 9. miesiąca do 11. roku życia. Znajdziemy w nim klocki, jeździki, czy też interaktywną ściankę. Dzieci do 5. roku życia bawią się pod opieką dorosłych i wtedy obejmuje ich również opłacenie jednego biletu, zamiast dwóch. Natomiast o starsze pociechy zadbają trenerzy.

Nie można zapomnieć także o siłowni wyposażonej w najlepszy sprzęt wraz z sauną i strefą do crossfitu. W parku trampolin natomiast, oprócz 70 różnych trampolin, znajdziemy m.in. ściankę wspinaczkową, ścieżkę gimnastyczną, na której można wykonać najróżniejsze akrobacje oraz ogromny basen z miękkimi gąbkami, w którym szaleć mogą dzieci i dorośli. Oprócz tego w Kaliszu warto wyróżnić także zajęcia z akrobatyki. To właśnie kaliska młodzież jest najbardziej zaangażowana w tego typu program na tle całej sieci. Realizowane są także zajęcia dla osób 50+ oraz sportowe na siłowni.

4. Kolejne atrakcje w Jump Planet Kalisz?

Oprócz standardowej oferty nocnego skakania, akrobatyki sportowej oraz zajęć z wychowania fizycznego, pojawią się nowe propozycje. Wśród nich znajdziemy wcześniej wspomnianą poszerzoną ofertę urodzinową, warsztaty z gotowania, a także zajęcia edukacyjne. Właściciel sieci Jump Planet zwrócił uwagę na problem z otyłością u dzieci. Według raportu Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) nadwagę i otyłość odnotowano u 32% polskich dzieci w wieku 7-9 lat. Jest to 8. miejsce wśród badanych krajów w Europie.

Walkę ze wskazanym problemem podejmie fundacja Skocz po marzenia. W programie znajdziemy zarówno zajęcia na siłowni, jak i te dotyczące zdrowego odżywiania. Organizatorzy informują, że edukacja odbywałaby się w formie zabawy. Nabór do programu ruszy tuż po weekendzie majowym. Do zajęć natomiast będzie mogło zakwalifikować się 10 dzieci w każdym mieście, w którym funkcjonuje Jump Planet. Koszty realizacji projektu fundacji pokryje wspomniana sieć parków trampolin. Formularze będą dostępne na stronie facebookowej fundacji Skocz po marzenia. Jednak aktywizacja nie kończy się tylko i wyłącznie na dzieciach. Jump Planet podejmie kroki, aby obudzić sportowego ducha również w seniorach. W celu promocji swojej oferty będą kontaktować się z miejscowymi ośrodkami.

Widać zatem, że Jump Planet Kalisz oferuje bardzo szeroką ofertę dla osób w każdym wieku. Warto rozważyć skorzystanie z szerokiej oferty w ramach aktywnie spędzonego weekendu bądź popołudnia. Szczegóły na stronie Jump Planet Kalisz oraz na miejscu przy Al. Wojska Polskiego 9.

Fot. Jump Planet Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze
kande

A czy w okolicy jest jakaś strzelnica? Coś na takiej zasadzie – http://endushop.pl/ ? Szukamy takiej rozrywki. Gdzie warto się udać?

Najnowsze