reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Wystartowała sprzedaż biletów na mecz KKS Kalisz – Motor Lublin!

Już od dziś kibice “Trójkolorowych” mogą kupować wejściówki na sobotnie starcie 22. kolejki eWinner 2. ligi z Motorem Lublin. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:45, na Stadionie Miejskim przy ul. Łódzkiej.

Bilety można kupić stacjonarnie w klubowym sklepie (trybuna wschodnia Stadionu Miejskiego przy ul. Łódzkiej 19-29 w Kaliszu) od środy do piątku w godzinach 13-17. W dniu meczu sprzedaż prowadzona będzie również w kasach stadionowych (od 12:45). Sprzedaż online dostępna jest na stronie https://bilety.kkskalisz.com.pl. Przypominamy, że wejściówek nie trzeba drukować – wystarczy okazać kod QR na urządzeniu mobilnym. Cennik biletów na spotkania eWinner 2. ligi:
– normalny 20 zł (w dniu meczu 25 zł),
– ulgowy 10 zł (w dniu meczu 15 zł),
– VIP 100 zł.

Bilet ulgowy przysługuje wszystkim do 18 lat oraz powyżej 65 roku życia, a także kobietom. Każdy nabywca biletu VIP będzie miał możliwość wjazdu samochodem na dedykowany parking. Przed oraz w trakcie spotkania, do dyspozycji posiadacza takiego biletu, będzie catering. Przypominamy, że wciąż w sprzedaży dostępne są karnety WIOSNA 2023, uprawniające do wejścia na 7 domowych spotkań KKS-u w eWinner 2. lidze!

Źródło: KKS Kalisz

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze