Wystawa Anushka&Betushka „Moda – wariacje pędzlem”

Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zaprasza na wystawę Anny Musiałowicz oraz Beaty Chajnowskiej, której wernisaż zaplanowano na 7 lipca o godzinie 18:00. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do 5 września.

Anushka&Betushka to projekt dwóch niespokojnych duchów – Anny Musiałowicz i Beaty Chajnowskiej,  które spotykając się w połowie drogi, razem przekuwają wizje w działanie, a konkretniej: w obrazy malowane na ubraniach. „W czasach, gdy dbanie o środowisko staje się koniecznością, a nie wyborem, staramy się to, co innym stało się niepotrzebne, wykorzystać ponownie. A że lubimy bawić się modą, nadajemy nowe życie odzieży. Każda praca jest jedyna w swoim rodzaju. Farba do ubrań i pędzel to nasze narzędzia pracy. Inspiracje napotykamy na każdym kroku. Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego, my Wam to namalujemy” – mówią autorki dzieł prezentowanych na wystawie.

Źródło: CKiS

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze