baner_FBAnt
Baner (1200 x 200 px) (1)
Confidance_baner
Baner (1200 x 200 px) (1)
wszystkie_wiadomosci

Wystawa „Jesteś wyjątkowa! Kobiety kobietom” otwarta w kaliskim starostwie

W Starostwie Powiatowym w Kaliszu odbył się wernisaż wystawy „Jesteś wyjątkowa! Kobiety kobietom”, prezentującej kolaże Katarzyny Kaczmarek oraz krawaty Sylwii Pokojowczyk. Ekspozycja dostępna będzie do końca marca na I piętrze budynku starostwa przy Placu Św. Józefa 5.

W uroczystym otwarciu uczestniczyły obie artystki, a także przedstawiciele samorządu powiatowego, w tym Starosta Kaliski Jan Adam Kłysz, Wicestarosta Paweł Kaleta oraz Członek Zarządu Powiatu Kaliskiego Ewa Woźniak. Władze powiatu złożyły zgromadzonym paniom życzenia i wręczyły im symboliczne róże.

O artystkach

  • Katarzyna Kaczmarek tworzy portrety i sylwetki kobiet, trochę nie z tego świata. Kobiet silnych, pięknych i niepowtarzalnych.
  • Sylwia Pokojowczyk z wielką pasją tworzy wyjątkowe ozdoby, krawaty z nutką elegancji. To ciekawy i niezwykle elegancki dodatek do kobiecych stylizacji.

Ekspozycja jest dostępna do zwiedzania od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 – 15:00.

Fot. Powiat kaliski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Starsze
Najnowsze Najczęściej oceniane
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Drogi Czytelniku!

Zauważyliśmy, że blokujesz reklamy. Dzięki nim możemy dostarczać Ci wiadomości za darmo.

Wyłącz AdBlocka i pomóż nam działać dalej!

Powered By
Best Wordpress Adblock Detecting Plugin | CHP Adblock