baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Wystawa „Kalisz od podwórka” – poznaj nieoczywistą stronę miasta!

Odkryjcie nieznane oblicze miasta uchwycone w obiektywach aparatów uczniów kaliskich szkół ponadpodstawowych. Już 10 czerwca odbędzie się wernisaż II edycji wystawy fotograficznej „Kalisz od Podwórka”.

Przypomnijmy, że „Kalisz od podwórka” to unikalny projekt realizowany przez Technikum im. św. Józefa we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną im. Adama Asnyka w Kaliszu . Uczniowie mają za zadanie uchwycić w kadrze nieoczywiste, przyziemne oblicze Kalisza – jego podwórka, klatki schodowe i zakątki, które na co dzień umykają naszej uwadze.

Pierwsza edycja wystawy w 2021 roku odniosła duży sukces. Prace uczniów zachwyciły przede wszystkim niezwykłym, intymnym spojrzeniem na miasto. Prosta codzienność kaliskich podwórek okazała się niezwykle intrygująca.

Teraz „Kalisz od podwórka” powraca w odświeżonej odsłonie. Wernisaż wystawy odbędzie się 10 czerwca o godzinie 10:00 przed budynkiem Biblioteki Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu przy ul. Legionów 66.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze