reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Wystawa – Malarstwo Izabeli Drzewiecka

Wernisaż odbędzie się w piątek 22 kwietnia o godzinie 17.00. Wydarzeniu będzie towarzyszyć recital Karoliny Stankiewicz. Koniecznie zapiszcie termin w kalendarzach!

Izabela Drzewiecka urodziła się 5 października 1966 roku. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – Instytut Pedagogiczno – Artystyczny w Kaliszu. Edukację z malarstwa odbyła w pracowni profesora Andrzeja Niekrasza.

Najbardziej lubi malarstwo akrylowe, olejne oraz akwarele. Jej prace znajdują się w zbiorach prywatnych w Polsce i zagranicą. W ciągu ostatnich dwóch lat uczestniczyła w licznych wystawach zbiorowych w galeriach sztuki oraz aukcjach w Warszawie, Bydgoszczy, Krakowie i Poznaniu tj. Galeria Sztuki „Pragaleria”, 101 PROJEKT Galeria Sztuki Współczesnej, Mazowiecki Dom Aukcyjny, Galeria Kontrowersyjna, Yegorov Gallery, Popartgaleria, Galeria Mabello, Libra Dom Aukcyjny.

W ostatnich latach tworzy liczne abstrakcyjne prace, stosując eksplozję kolorów i światła, wydobywając iluzję przestrzeni. Największym celem jest stworzenie języka abstrakcji, który w odczuciach i emocjach połączyłby wiele pokoleń i w każdym czasie był aktualny i ponadczasowy.

Na swoim koncie ma wystawy prac z 30–letniego dorobku artystycznego oraz cykle prac poświęcone odkryciu sztuki współczesnej. Poszczególne wystawy pokazały, jak bardzo język abstrakcji może łączyć pokolenia w jedną spójną, emocjonalną całość. Jej cierpliwość, odwaga w podążaniu za głosem serca i miłością do sztuki dają efekty, choć zwykle nie przychodzą od razu. Wytrwałość i wsparcie bliskich, przychylność osób, które opatrzność stawia na jej nowej, trudnej drodze, prowadzą małymi krokami do osobistego sukcesu.

 

Źródło: MDK


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze