baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Wystawa pokonkursowa „Wolność bez nałogów” już otwarta

W Młodzieżowym Domu Kultury w Kaliszu, w jego reprezentacyjnym miejscu – Galerii SZATNIA MDK, w środę 8 grudnia, otwarto pokonkursową wystawę „Wolność bez nałogów”.

Konkurs jest wspólnym przedsięwzięciem MDK i Miasta, od samego początku tj. od 21 lat realizowany w duecie przez Beatę Paszak – dyrektorkę placówki i Janusza Sibińskiego – zastępcę naczelnika Wydziału Spraw Społecznych i Mieszkaniowych UM, którzy w imieniu swoim i  wiceprezydenta Miasta Kalisza Mateusza Podsadnego, uroczyście powitali obecnych i otworzyli wystawę. W sukcesie laureatów: nagrodzonych i wyróżnionych uczniów kaliskich szkół i wychowanków placówek oświatowo – kulturalnych uczestniczyli goście honorowymi: Alicja Januszkiewicz z Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Mariusz Witczak – zastępca naczelnika Wydziału Edukacji UM oraz Elżbieta Wojtyła reprezentująca sekcję oświatową PSSE. Podczas wernisażu organizatorzy wręczyli 15 nagród i 25 wyróżnień. Każdy otrzymał także Kalendarz Profilaktyczny, którego ozdobą są reprodukcje najciekawszych prac konkursowych. Po raz pierwszy w historii konkursu została przyznana także nagroda specjalna. Otrzymała ją Julia Dziedzic 13–latka ze „Strefy rysunku”. Nagrodę ufundowała i wręczyła Kinga Sobieszczańska – współwłaścicielka aptek „Na dobre i na złe”. 

Źródło: Urząd Miasta Kalisza
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze