reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Wystawa ,,Śródmieście w obiektywie”

Filia nr 4 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Asnyka w Kaliszu oraz Technikum TEB Edukacja są sąsiadami. Bliskość placówek zaowocowała wspólną wystawą, na którą zapraszają do biblioteki przy Wolności 27.

Obie placówki mieszczą się w Śródmieściu, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych ulic Kalisza – przy alei Wolności. To właśnie z tego miejsca rozpoczęła się wędrówka uczniów II klasy Technikum w poszukiwaniu najlepszych ujęć tej wiekowej dzielnicy. Fotografie powstawały podczas tyle długich, co fascynujących spacerów, a najlepsze będzie można oglądać w hallu Filii nr 4.

Na wystawę „Śródmieście w obiektywie” serdecznie zapraszają młodzi autorzy wraz z Dyrekcją Technikum oraz Gospodarzami wystawy – bibliotekarkami z Filii przy alei Wolności. Jest to kolejny projekt tworzony w kooperacji Technikum TEB i MBP w Kaliszu – wcześniej powstała wystawa o Dobrzecu, która prezentowana była w Filii nr 16.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze