reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu przekazała dwa bony edukacyjne po 30 tysięcy złotych

Dwa bony edukacyjne po 30 000 złotych każdy przekazała dziś Magdalena Górska – założycielka Wyższej Szkoły Handlu i Usług Akademii Nauk Stosowanych w Poznaniu. Bony od Pani Magdaleny przyjęli Starosta Kaliski Krzysztof Nosal i Kierownik Biura Oświaty, Zdrowia, Sportu i Kultury w Starostwie Powiatowym w Kaliszu Jolanta Golicka. Bony stanowią formę stypendiów, z których będą mogli skorzystać absolwenci Zespołu Szkół im. Stanisława Mikołajczyka w Opatówku i Zespołu Szkół nr 1 w Liskowie. Uczniowie, którzy po zakończeniu nauki zdecydują się kontynuować dalszą ścieżkę edukacyjną w Wyższej Szkole Handlu i Usług będą mieli opłacone czesne za 3 lata studiów

–  Kształcimy na kierunkach, które wiążą się z tradycyjną nazwą, jak: ekonomia, rachunkowość i finanse, zarządzanie czy logistyka, ale również takie, które z historyczną nazwą uczelni mają niewiele wspólnego, jak bezpieczeństwo narodowe, turystyka i rekreacja, administracja, pedagogika wczesnoszkolna i przedszkola czy dziennikarstwo i komunikacja społeczna. W tym roku dostaliśmy również pozwolenie na prowadzenie dwóch nowych kierunków: pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego – tłumaczy Magdalena Górska.

Magdalena Górska (w środku) założycielka Wyższej Szkoły Usług i Handlu przekazała bony edukacyjne na ręce Starosty Kaliskiego Krzysztofa Nosala i Kierownika Biura Oświaty, Zdrowia, Sportu i Kultury Jolanty Golickiej

Wyższa Szkoła Handlu i Usług Akademia Nauk Stosowanych to Uczelnia z tradycjami sięgającymi ćwierć wieku. Jest jedyną w kraju uczelnią niepubliczną założoną przez ponad 100-letnią organizację samorządu gospodarczego. Jej nadrzędną misją jest kształcenie wyspecjalizowanych kadr.

– Chcemy, by młodzież Wielkopolski miała równe szanse, dlatego równomiernie przekazujemy stypendia mieszkańcom różnych miejscowości. Dzięki tym pieniądzom młody człowiek będzie miał sfinansowane trzy lata studiów stacjonarnych na naszej Uczelni. Liczymy, że dzięki temu wsparciu młodzież nie będzie musiała rezygnować ze swoich marzeń i planów na przyszłość. Pomoc ta będzie naszym wkładem w rozwój naszego regionu – dodaje Magdalena Górska.

źródło: powiat kaliski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze