baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

XV Kongres Kobiet w Poznaniu

XV Kongres Kobiet odbędzie się w Poznaniu 2 i 3 września br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Tegoroczne hasło Kongresu Kobiet brzmi: „Kobiety mają głos! Równość, edukacja, przyszłość”. W Kongres Kobiet zaangażował się zarówno Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, który jest organem samorządu województwa wielkopolskiego jak i Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, bo edukacja jest kobietą.

– Chciałybyśmy na Kongresie pokazać moc kobiet w zmienianiu świata, w rozwijaniu siebie, w edukowaniu przez całe życie – mówiła Paulina Stochniałek podczas konferencji prasowej dotyczącej tego wydarzenia.

2 i 3 września kobiety z całej Polski, różnych zawodów i poglądów debatować będą o nowoczesnej edukacji, zdrowiu, ekologii, polityce socjalnej, równościowej ekonomii, Europie, problemach migracyjnych, samorządach, kulturze i polityce. Na Kongresie odbywać się będą także wystawy i koncerty.

Więcej informacji

Źródło: powiat kaliski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze