baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

XXIII Objazd Dożynkowy Powiatu Kaliskiego

20 sierpnia 2023 roku odbył się XXIII Dożynkowy Objazd Powiatu Kaliskiego, którego trasa rozpoczęła się w Morawinie o godzinie 8:30. Uczestnicy mieli do pokonania trasę 155 km, podzieloną na 12 odcinków, przebiegającą wokół powiatu.

Trasa na terenie Gminy Koźminek rozpoczynała się w Mroczkach Wielkich przejmując sztafetę od Gminy Szczytniki a kończyła w Chodybkach, gdzie nasi uczestnicy przekazali ją Gminie Lisków. Przy pięknej słonecznej pogodzie nasi uczestnicy w świetnych nastrojach ukończyli przydzielony odcinek trasy.

Gminę Koźminek reprezentowali: Jan Tomaska, Ewa i Jacek Szmajowie, Katarzyna i Bogdan Pacześni, Paweł Nawrocki oraz Monika i Zbyszek Nowakowie.

Wydarzenie to połączone było z Dożynkami Powiatowo-Gminnymi, których gospodarzem w tym roku była Gmina Ceków Kolonia. Cykliści zakończyli Objazd docierając na estradę dożynkową około godziny 18:40.

Źródło: Gmina Koźminek

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze