XXVI Ogólnopolski Zlot Caravaningu

XXVI Ogólnopolski Zlot Caravaningu "Wilczyn 2021" odbywał się od 3 do 6 czerwca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wilczynie nad Jeziorem Wilczyńskim. Został zorganizowany przez prężnie działający Kaliski Klub Campingu i Carawaningu "CALTUR".

Uczestników Zlotu odwiedzili Wicestarosta Kaliski Zbigniew Słodowy i Wójt Gminy Wilczyn Grzegorz Skowroński. Wydarzenie zostało zorganizowane ze wsparciem Powiatu Kaliskiego. Kaliski Klub Campingu i Carawaningu “CULTUR” jak zwykle bardzo skutecznie zadbał o dobrą atmosferę i szeroki program zlotu. Uczestnicy mogli podziwiać występy regionalnych zespołów, brali udział w grach i zabawach rodzinnych, tanecznych, mogli także sprawdzić swoje umiejętności w grze w bule. O nudę nie musiały martwić się także dzieci, dla których przygotowano różnorodne zabawy – w tym także taneczne. Podczas takiego wydarzenia nie mogło także zabraknąć poczęstunku w postaci grochówki z kuchni polowej. XXVI Ogólnopolski Zlot Caravaningu “Wilczyn 2021” zakończył się w niedzielę, ogłoszeniem wyników i wręczeniem nagród.


Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter