baner_AK
reklama-SWWS
baner_AK

Za głupotę zapłacili sporym mandatem i utratą prawa jazdy

W weekend policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli czterech kierujących, którzy przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Niechlubny rekordzista w tej grupie osiągnął prędkość 128km/h.

Pierwszy z kierujących został zatrzymany do kontroli drogowej na terenie gminy Nowe Skalmierzyce. 28-latek siedzący za kierownicą mercedesa jechał 128 km/h w miejscu, gdzie prędkość została ograniczona do 60 km/h. Kolejnym kierującym zatrzymanym do kontroli drogowej był 50-latek. Kierujący pojazdem marki Ford Transit, w obszarze zabudowanym na terenie gminy Sieroszewice jechał z prędkością 114km/h. W niedzielę, 30 kwietnia, funkcjonariusze zatrzymali kierowcę seata ibizy. 26-latek przy ograniczeniu do 50km/h jechał 107km/h. Dzień później, 1 maja został zatrzymany 32-latek. Mężczyzna kierujący mercedesem jechał w obszarze zabudowanym 116km/h.

Wobec kierujących, którzy złamali prawo, policjanci wyciągnęli konsekwencje prawne. Funkcjonariusze ukarali te osoby wysokimi mandatami karnymi i nałożyli punkty karne. Wszyscy ci kierowcy stracą też swoje uprawnienia do kierowania na najbliższe trzy miesiące.

Najchętniej czytane w zeszłym tygodniu!

źródło: KPP Ostrów Wlkp., fot.: archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze