Za nami XXI Dni Ogrodnika w Gołuchowie

Już po raz dwudziesty pierwszy odbyły się w Gołuchowie Dni Ogrodnika – Międzynarodowe Targi. W czasie dwudniowego wydarzenia w miniony weekend można było skorzystać z bogatego programu, obejmującego głównie tematykę branżową związaną z obecnymi kierunkami rozwoju w ogrodnictwie.

W trakcie Dni Ogrodnika w Gołuchowie można było zapoznać się z szeroką ofertą firm z całej Polski. Liczne firmy wystawiły swoje stoiska i ekspozycje, a wydarzenie z pewnością było okazją do pozyskania nowych kontaktów branżowych. Ciekawym elementem programu były bezpłatne konsultacje z ekspertami branży ogrodniczej. Nie zabrakło również części seminaryjnej, a towarzyszącym wydarzeniem była uroczysta gala, w czasie której wręczono statuetki „Wzorowy Ogrodnik”.

Zwiedzający mniej zainteresowani tematyką ogrodniczą mogli skorzystać z turystycznej oferty Gołuchowa i zwiedzić Ośrodek Kultury Leśnej czy pokazową zagrodę żubrów.

Organizatorami Dni Ogrodnika byli: Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, Stowarzyszenie Nowoczesny Ogrodnik, Stowarzyszenie Producentów Pomidorów i Ogórków pod Osłonami i Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie. Warto podkreślić, że była to pierwsza edycja po pandemii COVID-19, a poprzednie Dni Ogrodnika zorganizowano w 2018 roku.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze