baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Zachowaj najpiękniejsze chwile – film ślubny z KALDRON

Zbliża się wiosna! Już za chwilę kwiecień tchnie we wszystko ducha młodości. Kwiaty wrócą po długiej nieobecności, a na drzewach pojawią się zielone pąki. Wiosna to także okres pełnego nadziei spoglądania w przyszłość, wspólnie ze swoimi wybrankami serca, czas nowych początków, a także czas, kiedy rozpoczyna się sezon weselny!

Czy pragniecie, aby po tym niezapomnianym dla Was dniu, w momencie włączenia nagrania, uczucia, które wtedy były w Waszych sercach, do Was wróciły? Aby tak się stało, warto skorzystać z usług sprawdzonych na rynku firm, takich jak KALDRON.

Firmę tę tworzą dwie osoby, młode małżeństwo Beata i Tomek Chajduk, które jeszcze niedawno było po drugiej stronie kamery, gdy tworzono dla nich nagranie ich ślubu. Teraz to oni zajmują się tworzeniem nowoczesnych filmów ślubnych i weselnych. 

Spoglądając na stronę firmy KALDRON (www.kaldron.pl) możemy z całym przekonaniem powiedzieć, że produkcje te charakteryzują się kreatywnością, pieczołowitym wykonaniem, indywidualnym podejściem i wysoką jakością.

W rozmowie z nami Tomek z niesamowitym zaangażowaniem opowiada nam o swojej pasji, a zarazem już teraz pracy: razem z Beatą, tworząc filmy z tak wyjątkowych wydarzeń, jak śluby i wesela, zawsze hołdujemy maksymie, że film z takiego dnia powinien być namacalnym odbiciem prawdziwych, ludzkich emocji, a zrealizowane nagranie powinno uchwycić jego szczególną atmosferę.

Beata dodaje: Każdy ślub naszych klientów to także dla nas niesamowita, nowa przygoda. Przed zleceniem staramy się spotkać, porozmawiać i tak trochę podświadomie wyczuć, jakiego filmu młoda para od nas oczekuje. Weselne i ślubne kadry to wspaniała atmosfera wokół uczucia miłości, radości i wzruszenia, i żeby uchwycić autentyczne sytuacje i prawdziwe emocje trzeba stać się ich częścią.

Ciekawym dopełnieniem nagrań realizowanych przez KALDRON są ujęcie z drona, które nadają im dużej dynamiki i unowocześniają materiał.

A jak wygląda cena usług i jak szybko klienci mogą spodziewać się nagrania? Tomasz podkreśla: Materiał filmowy realizowany jest zawsze przez dwóch operatorów, a dwóch operatorów to często 3 kamery. Dwie osoby czuwają nad uchwyceniem odpowiednich kadrów, co finalnie przekłada się na dynamiczny efekt filmu. Towarzyszymy nowożeńcom od przedweselnych przygotowań, do zakończenia oczepin, czyli ok. godziny 1:00 w nocy. W dniu wesela wykonujemy również mini sesję, np. w ogrodzie przy sali weselnej.

Beata: W swojej ofercie weselnej posiadamy 3 pakiety, różniące się głównie długością filmu i wkomponowaniem ujęć z drona. Materiał jest gotowy po kilku miesiącach. Przekazujemy go klientom na pendrivie w specjalnie dedykowanym etui.

Jednocześnie warto podkreślić, że firma KALDRON dysponuje sprzętem najnowszej generacji: kamerami DSLR z pełnym oprzyrządowaniem, rekorderami dźwięku, aparatami, dronem. Działa na terenie całego kraju.

Jak zostało wskazane wyżej, w ramach usług w zakresie filmu ślubnego bądź weselnego, KALDRON proponuje skorzystać z jednego z trzech oferowanych pakietów:

  • Srebrnego;
  • Złotego;
  • Platynowego.

Więcej informacji tutaj: www.kaldron.pl/wesela/

KALDRON

Tomasz Chajduk

tel. 601 846 767

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze