reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Zagraj dla WOŚP z Powiatem Kaliskim!

Już po raz 18. Kaliski Sztab Imprez Zamkniętych 32. Finału WOŚP pod patronatem Starosty Kaliskiego organizuje kwestę na rzecz Fundacji Jurka Owsiaka w szkołach i instytucjach powiatu kaliskiego. Jeśli chcesz włączyć się w pomaganie, zarejestruj się przez internet, dołącz do Sztabu i kwestuj z tekturową puchą lub online zakładając swoją e-Skarbonkę. Przeczytaj poniższą instrukcję, dzięki której przejdziesz proces rejestracji bez problemów, zaledwie w 7 krokach!

Za pomocą strony iwolontariusz.wosp.org.pl złożysz swój wniosek o bycie wolontariuszem 32. Finału WOŚP w przystępny sposób, wypełniając formularz zgłoszeniowy online. Pamiętaj, że osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Elektroniczne zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem – zostaniesz poinformowany o decyzji Sztabu mailowo lub w zakładce „Wiadomości” na swoim koncie iWolontariusz. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.

Zanim jednak przystąpisz do działania, zapoznaj się z regulaminem wolontariusza, który znajdziesz m.in. w pliku załączonym do tej informacji.

Powiat osiemnastą kwestę w szkołach zamierza przeprowadzić w dniach poprzedzających  32. Finał 15 – 26 stycznia 2024 r. Szkołę może reprezentować  max. trzech wolontariuszy. Termin zgłaszania wolontariuszy upływa 22 grudnia 2023 r. 

Aby dołączyć do Sztabu – Powiat Kaliski 5222, należy zarejestrować się przez internet i kwestować z puchą tekturową lub online zakładając swoją eSkarbonkę.

Liczba miejsc w Sztabie jest ograniczona, dlatego liczy się kolejność zgłoszeń!

Sposób rejestracji oraz Regulamin wolontariusza znajduje się na stronie https://www.wosp.org.pl —> zakładka FINAŁ.

Po zarejestrowaniu Szef Sztabu jest zobligowany do skontaktowania się z wolontariuszem w celu zweryfikowania wprowadzonych przez niego danych (może się to odbyć drogą elektroniczną poprzez dowolny komunikator np.  Messenger/Whatsapp).

Z zainteresowanymi kontaktować się będzie Wioletta Przybylska – Szef Kaliskiego Sztabu Imprez Zamkniętych WOŚP.

Kontakt w sprawie: Ewelina Krystek oraz Joanna Górska Wydział Promocji, e-mail: e.krystek@powiat.kalisz.pl,  62 5014303 lub 62 5014306, 

Regulamin Wolontariusza

źródło: Powiat Kaliski

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze