baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Zagraj w szachy na plantach!

W przededniu Międzynarodowego Dnia Szachów, 19 lipca, organizowane jest wydarzenie na kaliskich plantach, zachęcające do wspólnego grania w szachy i różne gry planszowe. Trzecia edycja spotkania zostanie uatrakcyjniona poprzez pokazy służb mundurowych oraz animacje dla dzieci. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału i miłego spędzenia czasu!

Wspólne granie w zielonym centrum miasta rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do godziny 19:00. Będzie można nauczyć się zasad gry w szachy i zagrać z reprezentantami Szkoły Szachowej SzachMistrz Kalisz. Będą także liczne, dobrze znane wszystkim i w ostatnich latach odzyskujące popularność, gry planszowe.

Przy stoisku Miasta Kalisza na uczestników spotkania czekają liczne konkursy z nagrodami. Będzie można poznać szczegóły dotyczące miejskich programów ekologicznych oraz pozyskać informacje dotyczące atrakcji turystycznych.

Przedstawiciele służb ratunkowych zorganizują pokazy związane z bezpieczeństwem. Będziemy mówić, jak bezpiecznie wypoczywać w mieście, nad wodą czy podczas wypraw. W programie także animacje dla dzieci.

Organizatorem spotkania jest Kancelaria Prezydenta Miasta Kalisza, przy wsparciu Szkoły Szachowej SzachMistrz Kalisz, Kaliskiego Klubu Gier Planszowych Solaris i Klubu CUBUS działających przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Asnyka, Straży Miejskiej Kalisza, Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu, Ochotniczej Straży Pożarnej Dobrzec i spółki Aquapark Kalisz.

źródło: um

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze