baner_AK
reklama-SWWS

Zakończenie sezonu turystycznego przy Baszcie

Każdej jesieni kaliska Dorotka udaje się na odpoczynek po pracowitych, letnich miesiącach. Już w sobotę odbędzie się oficjalne zamknięcie Baszty, czyli Zakończenie sezonu turystycznego przy jednej z najbardziej charakterystycznych budowli Kalisza!

Wydarzenie odbędzie się w sobotę, 1 października, o godzinie 16:30 i od razu stanąć będzie można oko w oko z drapieżnymi ptakami. Od godziny 17:15 popołudnie będzie umilać orkiestra dęta OSP Godziesze Wielkie, następnie moc atrakcji zapewnią Dorotka i Marcinek. Podczas całego wydarzenia będzie można zwiedzać Basztę Dorotkę oraz Skarbiec w Narodowym Sanktuarium św. Józefa. Na koniec dnia, o 19:30 będzie miał miejsce płomienny finał, czyli fascynujący pokaz teatru ognia, po którym oficjalnie przekręcony zostanie klucz w drzwiach Baszty, żegnając Dorotkę do przyszłej wiosny! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

źródło: Urząd Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze