Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Zamów książkę przez telefon. „TOM w DOM”

Z okazji zbliżającej się wiosny Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu rusza z akcją „TOM w DOM”, która umożliwi osobom niepełnosprawnych, chorym, mających problemy z przemieszczaniem się oraz opuszczaniem swojego miejsca zamieszkania korzystanie ze zbiorów Biblioteki.

Książki będą dostarczane do domów czytelników na terenie Kalisza przez pracowników Bibliotek. W ramach usługi „TOM W DOM” dostawa i odbiór książek są bezpłatne. Korzystać z akcji mogą czytelnicy Biblioteki posiadający własną kartę biblioteczną

Osoby niewychodzące z domu, nieposiadające karty, które chcą skorzystać z akcji mogą telefonicznie zgłosić najbliższej placówce chęć zapisu do Biblioteki, lub wypełnić formularz on-line .

Książki można zamawiać mailowo lub telefonicznie w filiach Biblioteki. Biblioteka zaleca wybór książek z placówki, która położona jest najbliżej miejsca zamieszkania czytelnika, korzystającego z usługi „TOM W DOM”.

Regulamin usługi.

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze