Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Zapisz się na ForestRun

W niedzielę, 16 października odbędzie się pierwszy taki obóz z elementami biegu przełajowego: ForestRun. Wylogowani. Do pokonania będzie dwukilometrowa trasa z przeszkodami na terenie prywatnego lasu w Grabienicach w Gminie Rzgów. Startować mogą dzieci parami w wieku od 10 do 13 lat (Lisy) oraz młodzież w wieku od 14 do 17 lat (Wilki).

Na terenie lasu „Wylogowanych”, w których prowadzone są obozy survivalowe, tym razem odbędzie się większe spotkanie, a obozowicze muszą pokonać rozbudowany tor przeszkód, wykazać się sprytem, wiedzą i zaradnością. To test sprawności, solidarności i przygoda na łonie natury. Oprócz biegu, na trasie będzie 25 przeszkód i zadania takie jak: rozpalanie ognia, wspinaczka, strzelanie, orientacja w terenie czy rozpoznawanie roślin.

Obozowicze do tej pory rywalizowali w grupach w różnych leśnych konkursach, uczyli się spędzać czas poza cyfrowym światem, byli dobrowolnie, czasowo „Wylogowani”. Teraz przed nimi nowe wyzwanie: ForestRun.
Dla najlepszych zawodników przygotowane są nagrody, a dla wszystkich medale, świetne jedzenie i dobra zabawa.

Opłata startowa to 49 zł. Organizatorzy gwarantują pakiet startowy, medal, ciepły posiłek, napoje, pokaz służb ratunkowych, pamiątkowe zdjęcia i nagrania wideo.

Zapisy dostępne na stronie: wylogowani.net, zapisy grupowe: biuro@fundacja-reakcja.pl lub pod nr tel. 607 942 977

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Reakcja.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze