Zastępca Dyrektora Departamentu Zdrowia z wizytą w kaliskim szpitalu

Kaliski szpital przy ul. Poznańskiej odwiedził Zastępca Dyrektora Departamentu Zdrowia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego – Wojciech Balicki. Balicki wspólnie z dyrekcją odwiedził SOR, Oddział Udarowy, Nefrologię ze Stacją Dializ, Pracownię Hemodynamiki, na którym właśnie przeprowadzano kolejne zabiegi endowaskularne, a także odcinek C chirurgii, która niebawem przekształcona będzie w Oddział Chirurgii Ogólnej, Małoinwazyjnej i Onkologicznej.

Wizyta Wojciecha Balickiego nie ograniczyła się tylko do „Okrąglaka”, ale także obejmowała szpital przy ul. Toruńskiej i tamtejszy Oddział Psychiatryczny, a także Ginekologię i Położnictwo. Kolejne spotkanie z dyrektorem Balickim w kaliskiej lecznicy już ustalono i będzie to okazja do obejrzenia i rozmów na innych oddziałach czy zakładach. Kolejna wizyta będzie głownie dotyczyła standardów jakościowych w zakresie zdarzeń niepożądanych – w kontekście przygotowań do akredytacji. „Chcemy by nasz personel skorzystał z doświadczeń i wiedzy eksperckiej w tym zakresie.” – tłumaczą pracownicy szpitala.

Źródło: Szpital Kalisz
Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze