Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Zawodnicy Kaliskiego Klubu Karate Kyoukushinkai z czterema medalami

16 grudnia w Katowicach odbył się Puchar Polski Karate Kyokushinkai w którym z powodzeniem wzięli udział zawodnicy Kaliskiego Klubu Karate Kyoukushinkai.

Pięcioosobowa reprezentacja klubu wróciła do Kalisza z czterema medalami. Z najlepszej strony pokazała się Natalia Bączkiewicz zdobywając srebrny medal. Olena Kapkan, Kacper Jerzyk i Andrzej Jaworowicz wrócili z medalami srebrnymi. Jakub Mielczarek niestety nie wszedł w strefę medalową, na Kubę wskazało dwoje sędziów, na przeciwnika również dwoje. Po krótkim namyśle sędzia maty niestety uznał wygraną przeciwnika, który ostatecznie zdobył pierwsze miejsce.

„To były już ostatnie zawody w tym roku. A rok uznajemy za bardzo udany. Mamy medale zarówno z Mistrzostw Europy, Polski jak i wielu innych turniejów w Polsce jak i za granicą. Łącznie nasi zawodnicy wywalczyli 135 medali w tym 37 złotych, 42 srebrnych i 56 brązowych.”

źródło: um

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze