baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Zawody lokalnych strażaków-ochotników

Dnia 2 lipca 2023 roku w Pólko Ostrówek odbyły się Miejsko Gminne Zawody Sportowo – pożarnicze zorganizowane przez Gminę i Miasto Stawiszyn, Zarząd Miejsko – Gminny i OSP Pólko – Ostrówek, w których wzięło udział 19 drużyn, w tym 3 drużyny żeńskie.

Zawody rozpoczęły się wprowadzeniem drużyn na plac zawodów i złożeniem meldunku Burmistrzowi Stawiszyna Grzegorzowi Kaczmarkowi przez Komendanta Miejsko – Gminnego ZOSP RP Janusza Zielińskiego. Zawody rozegrano według regulaminu CTIF oraz męskich i żeńskich drużyn pożarniczych grup A i C. Zawody dzieliły się na dwie konkurencje: sztafetę 7 x 50 z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe. W zawodach wzięły również udział dziecięce drużyny pożarnicze ze Stawiszyna, Zbierska, Pólka Ostrówek.

Nad ich prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędzia główny z Komendy Miejskiej PSP w Kaliszu st. kpt. Grzegorz Kuświk i mł. kpt. Radosław Kopeć oraz sędziowie z terenu Gminy Mycielin.

Klasyfikacja generalna:

Drużyny żeńskie CTiF

 1. OSP Pólko – Ostrówek
 2. OSP Zbiersk
 3. OSP Stawiszyn

Drużyny męskie CTiF

 1. OSP Pólko-Ostrówek
 2. OSP Stawiszyn
 3. OSP Długa Wieś Trzecia
 4. OSP Zbiersk

Kobiece Drużyny Pożarnicze grupa C

 1. OSP Zbiersk I
 2. OSP Zbiersk II
 3. OSP Stawiszyn

Męskie Drużyny Pożarnicze grupa A

 1. OSP Zbiersk
 2. OSP Pólko-Ostrówek
 3. OSP Stawiszyn
 4. OSP Piątek Wielki
 5. OSP Długa Wieś Trzecia
 6. OSP Piątek Mały

Źródło: Urząd Gminy i Miasta w Stawiszynie

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze