Zbierają na pomoc i leczenie dla mieszkanki powiatu

Agnieszka to mieszkanka powiatu kaliskiego, 36-letnia mama dwóch chłopców w wieku szkolnym, której niecałe dwa lata temu życie przewróciło się do góry nogami. Zaczęło się zupełnie niewinnie - lekko powiększony węzeł chłonny na szyi. Zaledwie kilka dni od wyczucia węzła, wystąpił incydent zapalenia żył głębokich w lewej nodze - wywołujący zatorowość płucną. Pobyt w szpitalu zakończył się diagnozą rak gruczołowy płuca IV, EGFR +.

Agnieszka to bardzo silna osoba – więc najszybciej jak było to możliwe, podjęła leczenie. Niestety każdy sposób okazał się być pomocy tylko na chwilę. Aga to ciepła osoba, która była w stanie pracować jeszcze do lipca, jako rejestratorka medyczna w przychodni. Pacjenci ją uwielbiają – z utęsknieniem czekaj na jej powrót. Oddana koleżanka i przyjaciółka. Kochająca mama i żona. Pomimo choroby wykazuje się wielką empatią i serdecznością dla innych, często przekładając innych dobro nad swoje. Teraz potrzebuje Waszej pomocy, by walczyć, by żyć. Wpłat można dokonywać poprzez stronę: https://www.siepomaga.pl/agnieszka-mlynekCel zbiórki: Nierefundowane leczenie onkologiczne – 5 dawek leku.

 

 

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kaliszu

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter