reklama-SWWS
baner_AK
pekao_firmowe_012023_1200x200_

Zbiórka ubrań dla Jagódki Michalak

Jagódka zmaga się z niezwykle ciężką chorobą. Rdzeniowy zanik mięśni typu 1 może odebrać dziecku ruch, zdolność połykania czy oddech. Firma Colian wspólnie z fundacją Po Pierwsze organizuje akcję Szafowanie.pl dla chorej na SMA dziewczynki.

Przyjmowane są wszelkiego rodzaju tekstylia nadające się do ponownego wykorzystania np. ubrania, obrusy, firany. Materiały muszą być czyste, niepodarte i zapakowane w worek foliowy. Za każdy kilogram zebranych materiałów fundacja przekaże pieniądze na konto dziewczynki. Do rozpoczęcia leczenia potrzeba jeszcze 3 mln złotych. Rekord zgromadzonych tekstyliów wynosi obecnie 176 ton. Jeśli uda się go pobić, na koncie Jagody pojawi się ponad 1 000 000 zł.

Miejsca zbiórek:

Opatówek – Zakład Hellena, recepcja w biurowcu, ul. Zdrojowa 1, Colian: od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

Kalisz – Plandeki Kalisz, ul. Wrocławska 174: od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 18.00

Lisków – Zakład Kształcenia Zawodowego „Swoboda”, Swoboda 1: w każdą środę w godz. 9.00 – 13.00.

Osoby, które nie mogą dostarczyć ubrań z uwagi np. na problemy zdrowotne lub brak samochodu, mogą zadzwonić pod numer telefonu – 510 164 413. Colian pomoże w dostarczeniu tekstyliów na miejsce zbiórki.

Źródło: Urząd Mista Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze