Zderzenie na skrzyżowaniu w Skarszewku

Kaliscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Skarszewek (Gmina Żelazków). Na miejsce zdarzenia dyżurny zadysponował 4 zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Po dojechaniu na miejsce zdarzenia ratownicy potwierdzili, iż na skrzyżowaniu dróg w miejscowości Skarszewek doszło do zderzenia dwóch pojazdów, dostawczego z osobowym.

Pojazdami podróżowały 4 osoby. Wszystkim uczestnikom udzielono Pomocy w ramach KPP, natomiast 2 spośród nich decyzją Koordynatora Medycznych Działań Ratowniczych zostały przetransportowane do kaliskiego szpitala celem dalszej hospitalizacji. Działania strażaków polegały również na usunięciu pozostałości po kolizji z drogi oraz odłączeniu akumulatorów w obu pojazdach. Droga w miejscu zdarzenia na czas prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych była całkowicie zablokowana dla ruchu.

Źródło: KM PSP

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze