baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

Zderzenie samochodów na Łódzkiej

W dniu 18.07.2022r. na ul. Łódzkiej w Kaliszu doszło do zderzenia 2 samochodów osobowych, w wyniku czego jeden z nich uderzył w zaparkowany na pobliskim parkingu pojazd.
Na skutek wypadku ranny został kierujący pojazdem Skoda Fabia.

Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Następnie strażacy udzielili pierwszej pomocy medycznej poszkodowanej osobie, która uskarżała się na złe samopoczucie oraz ból w klatce piersiowej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego poszkodowany został przebadany przez lekarza, który zadecydował o zabraniu go do szpitala w celu przeprowadzeniu dokładniejszych badań. W dalszej części akcji swoje czynności prowadziła policja, po ich zakończeniu strażacy uprzątnęli pozostałości po kolizji oraz usunęli plamy z płynów eksploatacyjnych przy pomocy sorbentu. W działaniach uczestniczyły:  dwa zastępy z JRG1 Kalisz, Policja oraz Pogotowie.

Źródło: PSP, asp. Rafał Raszewski


Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze