Zgłoszenia kandydatek do Rady Kobiet do 21 marca

W symbolicznym dniu święta kobiet - 8 marca, prezydent Krystian Kinastowski ogłosił, że zamierza powołać Radę Kobiet, w skład której mają wejść przedstawicielki różnych grup czy organizacji z terenu naszego miasta. Zgłoszenia do rady można przesyłać do 21 marca.

Rada ma pomagać prezydentowi w postaci udzielania opinii czy kreować nowe inicjatywy oraz projekty, wychodzące bezpośrednio z grona członkiń. Wspomniana rada ma zacząć działać jeszcze w marcu, a zgłoszenia propozycji kandydatek można kierować na adres mailowy: kpm@um.kalisz.pl do najbliższej niedzieli – w tytule należy zawrzeć “Rada Kobiet”. Jak tłumaczył ówcześnie Prezydent Kinastowski: “Do pracy w niej zaproszę przedstawicielki różnych środowisk: organizacji pozarządowych, uczelni, środowiska kultury i nauki. Liczę, że jako ekspertki członkinie rady będą doradzały i konsultowały działania samorządu oraz inicjowały nowe projekty”.

 

Źródło: Urząd Miasta Kalisza/FB

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter