Redakcja portalu Latarnik Kaliski życzy w tym świątecznym czasie radosnych i rodzinnych świąt! 👨‍👩‍👧‍👦 Spędźcie je bezpiecznie w gronie najbliższych osób w spokoju i zdrowiu, a przede wszystkim pośród gwarnych rozmów oraz uśmiechów, by w kolejny rok wejść z optymizmem i nadzieją! 🎄 Zbierzcie siły, odpocznijcie i razem z nami podtrzymujcie światło Latarnika! Wszystkiego dobrego i góry prezentów - niekoniecznie tych materialnych! 🎅

Zieleń w ramach inicjatywy lokalnej

Posadzono 15 drzew u zbiegu ulicy Kresowej i Szlaku Bursztynowego. Nasadzenia zrealizowano w ramach inicjatywy lokalnej.

Inicjatywa lokalna to forma współpracy samorządu i mieszkańców. Jej celem jest wspólna realizacji zadania publicznego na rzecz lokalnej społeczności. Na skwerze u zbiegu ulicy Kresowej i Szlaku Bursztynowego posadzono 9 lip drobnolistnych, 2 buki zwyczajne, 2 dęby błotne oraz 2 sztuki ambrowca amerykańskiego. Realizacja zadania kosztowała 12 tysięcy złotych. 10% tej kwoty stanowi wkład własny grupy inicjatywy społecznej, reprezentowanej przez p. Lucjana Kaczmarka.   


Źródło: UM Kalisz, Fot.: J. Kowalczyk

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Latarnik24

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter