baner_FBAnt
Baner AWS
wszystkie_wiadomosci

„Zielony Kalisz” – weź udział w konkursie

Do 30 czerwca przyjmowane będą zgłoszenia w tegorocznej edycji konkursu Zielony Kalisz. Jego celem jest inicjowanie i promowanie działań na rzecz poprawy estetyki miasta i utrwalenia wizerunku Kalisza jako miasta zieleni.

Zgłoszeń można dokonywać w czterech kategoriach: ogródki przydomowe, ogródki przedszkolne, działki na terenach rodzinnych ogrodów działkowych oraz balkony, loggie i parapety. W konkursie mogą brać udział mieszkańcy Kalisza. Kartę zgłoszenia należy wypełnić i dostarczyć do 30 czerwca br. do Urzędu Miasta Kalisza – Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Główny Rynek 20, 62-800 Kalisz (I piętro, pokój 29) w formie papierowej lub skan na mail wgos@um.kalisz.pl lub mklepanda@um.kalisz.pl.

Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie Miasta: https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/wez-udzial-w-konkursie-zielony-kalisz,58294?fbclid=IwAR2GyWk4ulRSifZsr1AkjTkar-ZQK3TdMLZe2rM98UAxq3m9OAJQt1ZOp6A

źródło: um, fot. archiwum

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze