Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Złoty Certyfikat PZPN dla Akademii Piłkarskiej KKS-u

Decyzją Komisji Weryfikacyjnej Szkółka Piłkarska KKS 1925 Kalisz otrzymała Złoty Certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich to projekt skierowany do klubów piłkarskich prowadzących szkolenie dzieci w tym zakresie. Jego ideą jest wyznaczanie i podnoszenie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek.

Dzięki Programowi Certyfikacji rodzice i dzieci grające w piłkę nożną będą mieć pewność, że szkółka piłkarska spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczna, a jej kadra ma kwalifikacje niezbędne do szkolenia zawodników.

Certyfikat jest potwierdzeniem jakości codziennej pracy i spełniania najwyższych standardów z zakresu szkolenia czy bezpieczeństwa.

To ogromny sukces dla naszej Akademii, klubu KKS Kalisz i całej kaliskiej społeczności. Wielkie brawa kierujemy naszemu dyrektorowi – Błażejowi Marciniakowi, koordynatorom Certyfikacji w składzie – Marcin Zając, Bartosz Sieroń i Artur Dworczyński oraz wszystkim trenerom – piszą członkowie Akademii.

źródło: Akademia Piłkarska KKS Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze