Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Złoty Lajk za komunikację społeczną dla Kalisza!

Wczoraj prezydent Krystian Kinastowski odebrał Złoty Lajk za najbardziej angażującą komunikację samorządową w mediach społecznościowych i internecie w kategorii content miejski.

Nagrody przyznają corocznie Związek Miast Polskich oraz Instytut Badań Internetu i Mediów Społecznościowych za najlepsze osiągnięcia miast i ich włodarzy w mediach społecznościowych.

– Kochani! To nagroda dla Was wszystkich. Dziękuję, że razem tworzymy społeczność „Kalisz. Dopisz swoją historię.” w mediach społecznościowych, promując nasze miasto na cały świat – powiedział prezydent Krystian Kinastowski.

Wyróżnienia wręczono podczas uroczystej gali we Wrocławiu, organizowanej w ramach II Samorządowego Kongresu Internetowego i Mediów Społecznościowych Local-Some’23.

Oceniane były zarówno jakość treści, jak i zaangażowanie społeczności na różnych platformach mediów społecznościowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Jak podkreślają organizatorzy, wszystkie nagrody mają na celu podkreślenie znaczenia i wpływu mediów społecznościowych na życie publiczne i samorządowe.

W gronie nagrodzonych znalazły się miasta takie jak Łódź, czy Gdynia, a także Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Prezydent Miasta Sosnowca, Marszałek Województwa Wielkopolskiego, czy Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.

Miasto Kalisz jest obecne na platformach:

YouTube
Facebook
X (Twitter)
Instagram
TikTok

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze