Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Zmiany w Młodzieżowej Radzie Miasta Kalisza

Nowe prezydium Rady i nowe projekty. To wszystko czeka Młodzieżową Radę Miasta Kalisza, którą w ostatnich miesiącach spotkało trochę zmian.

„Ze swoich mandatów zrezygnowali: Przewodniczący MRMK – Daniel Dudek oraz Radna – Sara Fojt. Jednak wszystko złożyliśmy już w całość na ostatniej XIII Sesji MRMK, która odbyła się wczoraj (23.03.2022r.) Dokonaliśmy wyboru nowych Radnych oraz Przewodniczącego. Do naszej 13 zdecydowaliśmy się wybrać spośród osób z listy rezerwowej: Aleksandrę Mrozińską oraz Martę Nowak. Cieszymy się, że dziewczyny chcą pracować z Nami dla dobra mieszkańców Kalisza i nie tylko”.

– głosi facebookowy post Młodzieżowej Rady Miasta Kalisza

Nową przewodniczącą została dotychczasowa Wiceprzewodnicząca – Anna Druciarek. Niebawem przedstawi ona także nowe prezydium Rady.

„Ogromnie dziękujemy za pomoc Wydziałowi Edukacji w szczególności – Pani Naczelnik Ewelinie Dudek oraz Pani Inspektor Katarzynie Rataj. Nie zapominamy również o Centrum Organizacji Pozarządowych, w którym ostatnio bardzo często gościmy.
Czekajcie na więcej informacji dotyczących Naszych projektów! E-Calisia już wystartował!

– dodaje Młodzieżowa Rada Miasta Kalisza

Źródło: Facebook Młodzieżowa Rada Miasta Kalisza

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze