Bryłka
Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Zmiany w organizacji ruchu w Sulisławicach w związku z „II Mikołajkową Dychą”

Zarząd Dróg Miejskich w Kaliszu poinformował, że w związku z organizacją imprezy sportowej „II Mikołajkowa Dycha” w sobotę, 4 grudnia na terenie Sołectwa Sulisławice zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na trasie biegów.

W godzinach od 11:15 do 12:00 nastapi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego trasy biegu rodzinnego na dystansie 900 m. Trasa biegowa: ul. Sulisławicka (start i meta) na wysokości budynku OSP Sulisławice z nawrotem przed skrzyżowaniem z ul. Celtycką. W godzinach od 12:00 do 14:00 nastąpi całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego trasy biegu głównego na dystansie 10 km. Trasa biegowa: ul. Sulisławicka, ul. Olszynowa (nawrót na wysokości posesji nr 60), ul. Sulisławicka, ul. Celtycka w kierunku ul. Wenedów (nawrót przed ul. Wenedów), ul. Sulisławicka 106 – siedziba OSP – 2 pętle. Decyzję o faktycznym zamknięciu trasy biegów podejmie policja.

Źródło: Urząd Miasta Kalisza; ZDM

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze