reklama-SWWS
baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM

Zmiany w ruchu na Szlaku Bursztynowym

W nocy z dnia 20 na 21 kwietnia br. (czwartek-piątek) oraz w nocy z dnia 21 na 22 kwietnia br. (piątek-sobota) w godz. 21.00 – 5.00 kontynuowane będą prace związane z ułożeniem warstwy wiążącej na wcześniej wykonanym rondzie w ciągu ul. Łódzkiej – w obrębie skrzyżowania z ul. Szlak Bursztynowy.

W trakcie prowadzonych robót wprowadzony zostanie ruch wahadłowy pojazdów – regulacja ruchem prowadzona będzie przez uprawnione osoby ze strony wykonawcy robót. Jednocześnie z uwagi na uwarunkowania technologiczne, w okresach określonych powyżej, nastąpi całkowite zamknięcie połączenia ul. Łódzkiej z ul. Szlak Bursztynowy wraz z jednoczesnym zamknięciem wjazdu pojazdów od strony Ronda Ptolemeusza w ul. Szlak Bursztynowy – w kierunku ul. Łódzkiej.

W przypadku wystąpienia warunków atmosferycznych uniemożliwiających wykonanie zaplanowanych robót możliwa jest zmiana terminu wprowadzenia zmiany w organizacji ruchu.

Źródło: zdm kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze