Zmienia się rozkład jazdy KLA

Od dnia 5 lipca do odwołania, planowane jest przez ZDM rozpoczęcie prac związanych z przebudową ulic Toruńskiej i Puckiej. W czasie trwania pierwszego etapu robót nieczynne będą przystanki: Pucka Szpital 02 i Toruńska Gdańska 02. Przystankiem początkowym i końcowym dla autobusów linii nr 5 i M będzie przystanek  Pucka Szpital 01.

W pierwszym etapie robót jezdnia zostanie zwężona i wprowadzony zostanie jeden kierunek ruchu (od strony ulicy Warszawskiej w kierunku ulicy Skarszewskiej). W związku z powyższym autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą zmienionymi trasami:

  • linii nr 5 i M w kierunku centrum od przystanku Pucka Szpital 01 ulicami: Skarszewską, Stawiszyńską, Plac Kilińskiego, Babina …;
  • linii nr 6 w kierunku centrum od przystanku Skarszewska Gdyńska 02, z pominięciem ulic: Puckiej, Toruńskiej i Warszawskiej, ulicami: Skarszewską, Stawiszyńską, Plac Kilińskiego, Babina …

Dla autobusów linii nr 6 jadących od Alei Generała Władysława Sikorskiego w kierunku centrum wyznaczony zostanie przystanek tymczasowy, po prawej stronie na ulicy Skarszewskiej, za skrzyżowaniem ulic Puckiej i Skarszewskiej.

Źródło: KLA

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze