baner_FBAnt
Stokado
Baner AWS
baner_apka_2

Znamy nowego najemcę w Galerii Amber

Znany już jest nowy najemna powierzchni handlowej, w którym wcześniej znajdował się sklep E.Leclerc! Jednak zajmie on tylko 1/3 powierzchni, resztę weźmie m.in. Half Price

E. Leclerc działał w Galerii Amber od 2014 do 2020 roku. Prawdopodobnie zakończenie działalności sklepu spowodowane było brakiem porozumienia pomiędzy detalistą, a właścicielem centrum handlowego w sprawie dalszego wynajmu. Nie wykluczone, że do zamknięcia lokalu doprowadził również obowiązujący wtedy lockdown. Jednak do teraz powierzchnia pozostaje pusta.

Obiektem zainteresował się Carrefour, który w sprawie wynajmu złożył wniosek już 15 grudnia 2021 r.

,,Carrefour wynajmie od EPP (właściciela Galerii Amber)  powierzchnię wynoszącą 1718 m2, z czego powierzchnię
handlową stanowić będzie 1200 m2, zaś pozostała powierzchnia (518 m2) obejmie pomieszczenia biurowe, socjalne, laboratoria i magazyn. Jest to ok. 1/3 powierzchni, którą wynajmował wcześniej Leclerc Kalisz. Na pozostałej powierzchni, która nie będzie podlegać przejęciu przez CP, zostaną otwarte sklepy marek Half Price, CCC oraz Eobuwie.”

– informuje portal dlahandlu.pl

Docelowa umowa najmu zostanie zawarta na okres 7 lat począwszy od dnia otwarcia lokalu dla klientów, z możliwością przedłużenia okresu najmu przez najemcę o kolejne 6 lat.

Źródło: dlahandlu.pl

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze