Baner AWS
Stokado
baner_FBAnt
baner_GM

Znany youtuber testował jedzenie z popularnego kaliskiego sklepu

Krystian Sawicki znany wielu pod pseudonimem MrKryha to youtuber, którego kontent opiera się na próbowaniu i wydawaniu opinii na temat jedzenia z różnych zakątków naszego kraju, a na swoim kanale zgromadził już ponad 620 tys. fanów. Wczoraj na swoim TikToku opublikował krótki filmik ze swojej wizyty w Kaliszu. Jesteście ciekawi na jakie miejsce padł jego wybór i jak ocenił testowane posiłki?

Krystian Sawicki, powszechnie znany jako MrKryha, zdobył rozgłos jako twórca treści na platformach YouTube i TikTok, specjalizujący się w recenzowaniu różnorodnych lokali gastronomicznych, ze szczególnym uwzględnieniem kebabów. Jego charakterystyczne wyrażenia „Robi wrażenie” czy „zobaczcie jaki potwór” stały się viralowym hitem w świecie internetu, a jednocześnie jego znakiem rozpoznawczym. Krystian dokumentuje swoje wizyty w różnych miejscach, obejmując zarówno znane sieciówki, jak McDonald’s czy KFC, jak i mniej znane kebabownie czy pizzerie, rozmieszczone w różnych miastach Polski. Jego kontent polega na konsumowaniu jedzenia przed internetową widownią i dzieleniu się opiniami na temat jakości i cen testowanych posiłków.

Wczoraj na TikToku twórcy pojawił się filmik z wizyty w Kaliszu, a konkretnie z jednego z najstarszych – o ile nie najstarszego – sklepu typu drive w Polsce. W F1 zdecydował się na przetestowanie hamburgera oraz grochówki. Mimo, iż bułka z mięsem nie wywołała u niego zachwytu, bardzo pozytywnie wypowiadał się na temat zupy. Zobaczcie sami.

@mrkryha

Najtańszy burger ze sklepu drive

♬ dźwięk oryginalny – MRKRYHA

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze