Zobacz więcej materiałów na naszych mediach społecznościowych!

Portale społecznościowe to obecnie potęga w dziedzinie informowania użytkowników, obywateli czy mieszkańców. Nie zawsze i nie wszystkie materiały są sprawdzone, potwierdzone i rzetelne, ale jeśli media w ogóle nazywane są „czwartą władzą”, to ich społecznościowa część jest wierzchołkiem wszystkich możliwości.

Czegokolwiek by nie mówić o mediach internetowych, to faktem jest, że szybkość przekazu informacji, a także ich szeroka dostępność to dwa główne argumenty dające ogromną przewagę w zderzeniu z tradycyjnymi odpowiednikami. Komunikacja ulokowana w sieci to też potęga interakcyjności, multimedialności i możliwości wyrażania swoich poglądów. Istnieje również poczucie anonimowości w Internecie lub przynajmniej większego dystansu między nadawcą treści, a ich odbiorcą. Ten element może być zarówno plusem, który ośmiela czytelników, by chętniej wchodzili w dyskusję nad danym problemem, ale może też być destrukcyjną wadą, która popycha pozornie „beztożsamych” internautów do rzeczy pozbawionych nawet minimalnej kultury.

O zaletach i wadach Twittera czy Facebooka można byłoby długo i intensywnie rozmawiać, ale faktem jest, że to często najszybsza droga, dzięki której prywatnie czy profesjonalnie jako redakcja jesteśmy w stanie dzielić się wydarzeniami. Również Latarnik Kaliski od samego początku powstania zaczyna swoją medialną drogę bogaty we wszystkie najważniejsze „social media”. Zachęcamy do odwiedzania naszych profili, śledzenia blasków naszego miasta na Instagramie, dyskutowania z nami na Twitterze czy komentowania bieżących spraw na Facebooku. Dodatkowo zapraszamy do subskrybowania kanału na YouTube, gdzie w najbliższym czasie będą pojawiać się nasze materiały audio czy video. Dołączajcie do społeczności Latarnika Kaliskiego – Waszego medium, które rzuca nowe światło na najważniejsze tematy!

 

 

Fot. AdobeStock

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter