Stokado
baner_FBAnt
Baner AWS

Zostań Naczelnikiem Wydziału Rozbudowy Miasta!

Prezydent Miasta Kalisza zarządzeniem nr 176/2022 z dnia 14 marca 2022 r. ogłosił nabór na stanowisko Naczelnika Wydziału Rozbudowy Miasta, którego głównymi zadaniami będzie nadzór, organizacja i koordynowanie funkcjonowania Wydziału Rozbudowy Miasta w zakresie prawidłowej realizacji zadań wynikających z Regulaminu Organizacyjnego Urzędu Miasta oraz z przepisów prawnych.

Aby móc ubiegać się o ww. stanowisko należy spełnić kilka istotnych wymagań. Przede wszystkim koniecznym jest posiadanie wyższego wykształcenia oraz minimum pięcioletniego stażu pracy ogółem, w tym co najmniej trzyletniego doświadczenia na stanowiskach bądź w prowadzeniu działalności gospodarczej zgodnej z wymaganiami właściwymi dla stanowiska Naczelnika Wydziału Rozbudowy Miasta.

W ogłoszeniu wskazano dodatkowe atuty jakie powinien posiadać kandydat:

  1. wyższe budowlane, architektoniczne, prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne,
  2. studia podyplomowe w zakresie prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, administracji publicznej, zarządzania organizacjami lub zarządzania inwestycjami,
  3. uprawnienia budowlane,
  4. doświadczenie zawodowe w administracji publicznej,
  5. doświadczenie zawodowe na stanowiskach kierowniczych lub w zakresie zarządzania zespołem ludzi,
  6. doświadczenie w zakresie zadań realizowanych przez Wydział Rozbudowy Miasta,
  7. wiedza i znajomość zagadnień w zakresie funkcjonowania samorządu gminnego,
  8. znajomość przepisów prawnych w zakresie zadań realizowanych na stanowisku, w szczególności: ustawy o samorządzie gminnym, ustawy o finansach publicznych, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy Kodeks postępowania administracyjnego, ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy Prawo budowlane,
  9. znajomość języka angielskiego lub niemieckiego .

Oferty można składać do 25 marca 2022 r.

Ogłoszenie o naborze: https://bip.kalisz.pl/ogloszenia/nabor/1403naczelnik-wrm.pdf

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze