Zwiększone bezpieczeństwo na Plantach Miejskich

Po ostatnich wydarzeniach na Plantach Miejskich zostały podjęte środki zapobiegawcze, aby zwiększyć bezpieczeństwo i komfort mieszkańców. Tymi "środkami" są zwiększone patrole straży miejskiej, które będą gwarantem utrzymywania porządku w przestrzeni publicznej.

Wczoraj, 3 sierpnia na Plantach Miejskich pojawił się Prezydent Miasta Kalisza, Krystian Kinastowski wraz z patrolem Straży Miejskiej m.in.  wśród nich był Komendant Dariusz Hybś. Rozmawiali z mieszkańcami Kalisza na temat sytuacji na Plantach.

“Po zakończeniu inwestycji, zwiększyliśmy liczbę patroli Straży Miejskiej i policji w tej części miasta. Zieleniec jest także objęty systemem monitoringu. Aby podnieść poczucie bezpieczeństwa i lepiej kontrolować porządek, liczba kamer zostanie zwiększona. Zdecydowałem, że kolejne, nowe kamery pojawią się w najbardziej newralgicznych miejscach”. – informuje Krystian Kinastowski
 
 
Źródło: Krystian Kinastowski/ Facebook

 

 

Podobał Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna!
Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Share on facebook
Share on twitter
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi aktualnościami!

WESPRZYJ NAS!

Każda latarnia potrzebuje mocy, aby oświetlać to, co ukryte. Dołącz do Klubu Mocodawców Latarnika Kaliskiego i wspieraj naszą działalność!

Kliknij w odpowiednią “cegiełkę” i sprawdź, jakie benefity dla Ciebie przygotowaliśmy!

Najchętniej czytane

PODCASTY & VIDEO

REKLAMA

#Twitter