baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

Ale draka! W bibliotece znowu jest alpaka!

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Kaliszu przygotowała dla dzieci nietuzinkową atrakcję na zakończenie wakacji. Bibliotekę Główną przy ul. Legionów 66 odwiedzą po raz kolejny alpaki. Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w zajęciach „Ale draka! W bibliotece znowu jest alpaka”.

Te sympatyczne zwierzęta z Ameryki Południowej maja spokojną i bardzo łagodną naturę. Podczas warsztatów dzieci będą mogły je głaskać, karmić przygotowanymi marchewkami, spacerować z nimi i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Elementem zajęć będą także warsztaty plastyczne, podczas których dzieci będą mogły wykleić własne zwierzątko z wykorzystaniem wełny alpaczej.

Nie zabraknie także sporej dawki wiedzy na temat alpak; m. in.: ich pochodzenia, budowy, charakteru, wełny oraz, jak to w bibliotece, mnóstwa ciekawych książek. Tego dnia uczestnicy warsztatów będą mogli także bezpłatnie założyć kartę biblioteczną.

Warsztaty odbędą się w czwartek, 31 sierpnia o godz. 17.00. Skierowane są do dzieci od trzeciego roku życia. Warsztaty są bezpłatne, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy o zgłoszenie chęci udziału pod numerem telefonu: 62 753 02 63

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Biblioteka dla wszystkich. Różni. Równi. Ważni”, który jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w partnerstwie z Save the Children International.

Źródło: Biblioteka Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze