baner_AK
baner_AK
baner_FBAnt
baner_GM
reklama-SWWS

„Bezdomni z godnością” – potrzebne wsparcie w budowie!

W związku ze wzrostem kwot związanych z przebudową noclegowni, uruchomiono zbiórkę internetową, której wsparcie pomoże w zakończeniu inwestycji.

Wiceprezydent Mateusz Podsadny odwiedził Odział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Kaliszu przy ul. Dobrzeckiej, gdzie realizowana jest inwestycja, której celem jest zwiększenie powierzchni noclegowej oraz modernizacja zaplecza socjalnego dla osób w kryzysie bezdomności. Obiekt będzie dostosowany dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W wyniku postępowania konkursowego inwestycja została dofinansowana przez Urząd Miasta Kalisza w wysokości 300.000,00 zł oraz przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej w wysokości 300.000,00 zł.

W związku ze wzrostem kwot związanych z przebudową noclegowni, uruchomiono zbiórkę internetową, której wsparcie pomoże w zakończeniu inwestycji. Poniżej link do zbiórki.

Źródło: Miasto Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej?Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze