BiegamBoLubię LASY

Nadleśnictwo Kalisz włączyło się do ogólnopolskiej akcji BiegamBoLubię LASY. W związku z tym już w najbliższą niedzielę odbędzie się u nas pierwszy trening biegowy, na który leśnicy zapraszają wszystkich chętnych.

Z pewnością będzie to atrakcyjna propozycja spędzenia niedzielnego poranka dla mieszkańców Kalisza i okolic. Mając na względzie coraz większe zainteresowanie uprawianiem sportu na świeżym powietrzu i coraz większą ilość osób trenujących w okolicznych lasach, Nadleśnictwo Kalisz we współpracy z Fundacją „Wychowanie Przez Sport” rozpoczyna „Ogólnopolską akcję treningów leśnych – Trenuj w lesie – BiegamBoLubię LASY” – poinformowała Beata Kątna, specjalista służby leśnej ds. edukacji leśnej.

Treningi będą się odbywać cyklicznie, co tydzień, od 9 maja do 26 czerwca. Następnie będzie miała miejsce przerwa wakacyjna, by jesienią wrócić do cotygodniowych zajęć. Zbiórka w każdą niedzielę, na parkingu przy Ośrodku Edukacji Leśnej „Las Winiarski”  (ul. Gajowej 1 w Kaliszu), o godz. 9.00. Treningi są bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich chętnych. Czas trwania zajęć to ok 1 godzina. Chętne osoby nie muszą się zapisywać – wystarczy przyjść na trening! Treningi będą się odbywać pod okiem doświadczonego trenera lekkiej atletyki, przeznaczone są zarówno dla osób chcących rozpocząć swoja przygodę z bieganiem jak i doświadczonych biegaczy” – dodają leśnicy z Nadleśnictwa Kalisz.

Źródło: Nadleśnictwo Kalisz

Podoba‚ Ci się materiał? Udostępnij go i komentuj - Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna! Chcesz by podobnych materiałów powstawało jeszcze więcej? Wesprzyj nas!

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Zobacz wszystkie komentarze